کتاب های فارسی - آرشیو این وبلاگ در پایین صفحه قرار دارد

stat code

stat code

جمعه ۱۳ دی ۱۳۸۷ ه‍.ش.

[farsibooks] Fw: مصاحبه ايي كه تلويزيون آخوندی قسمت آخرش را سانسور مي كند - ويديو


 
 


--- On Fri, 1/2/09, Pirooz Piroozi <pipiroozi@yahoo.ca> wrote:
From: Pirooz Piroozi <pipiroozi@yahoo.ca>
Subject: مصاحبه ايي كه تلويزيون آخوندی قسمت آخرش را سانسور مي كند - ويديو
To: "sIran" <iranian_sekoolar_politic@yahoogroups.com>
Cc: "Ahmadi" <aaah79@yahoo.com>, "Alireza" <ali_doc0411@yahoo.com>, "Anoosh" <anoosh_resha@yahoo.com>, "Azimi" <sir_azimi@yahoo.com>, "Bassam" <bassam_kurbani2000@yahoo.com>, "Darvish" <darvishalli@yahoo.co.in>, "Elham" <emohammadii@yahoo.com>, "H-jallayeriyan" <h_jallayerian@yahoo.com>, "Hamid4578" <hamid4578@gmail.com>, "Hasani" <al_hasani49@yahoo.com>, "HNO" <hno2005@gmail.com>, "Hoseindaee" <hoseindaee@yahoo.com>, "Jaanokherad" <jaanokherad@yahoo.com>, "JJ" <j_mah67@yahoo.com>, "Kasra" <abbasghobadi@yahoo.com>, "Kavir" <kavir_hamid@yahoo.com>, "Keywan" <arash22@versatel.nl>, "Kiani" <kiani109@yahoo.com>, "Kianoosh" <kianoosh641@yahoo.com>, "Lorestan" <lorestan1340@yahoo.com>, "Mahdi" <mrahiminia@yahoo.com>, "Mali" <mali_d2004@yahoo.com>, "Man0ucher" <manoucherhatami@yahoo.com>, "Maryam62" <maryam62ir2003@yahoo.com>, "MF" <manouf@cogeco.ca>, "Mitra" <Mitra_Bassiri@yahoo.com>, "Mostafa" <mostaf_s@yahoo.com>, "1 Mil." <forequality@gmail.com>, "Adamak" <adamak2adamakha@gmail.com>, "dHashmati" <dhashmati@yahoo.com>, "hamsafare tanhaee" <mghkh3@yahoo.com>, "Nukamel" <nukamel@gmail.com>, "padrap" <padrap@yahoo.com>, "Payam.Metro" <payam.metro@gmail.com>, "payandehgaan" <payandehgaan@yahoo.com>, "Payman" <p_rajabi@yahoo.com>, "Peggi" <peggijaan@yahoo.com>, "Psos" <sosiransosiran@yahoo.com>, "Ramazani43" <ramazani43@yahoo.com>, "Ray" <rainemidam@yahoo.com>, rezaazizi.n@gmail.com, "Rezvaneh" <rezvaneh_dariush@yahoo.com>, "Rozeyeh" <rozeyeh_ghalb@yahoo.com>, "Sadaf" <abishomal@yahoo.com>, "Saeed polit" <info2lovelylove@yahoo.com>, "sasha" <sasha_poya@yahoo.com>, "Sayyad" <jazaeri57@yahoo.com>, "Shagaeg Kamali" <s.kamali@gmx.de>, "Shop" <ipodshop2006@yahoo.com>, "sohrab nezamzadeh" <sorlyball@yahoo.com>, "sos-help" <kia_rambo@yahoo.com>, "Tanrisiz" <tanrisiz_atheist@yahoo.com>, "Tina" <trtr085@yahoo.com>
Date: Friday, January 2, 2009, 11:10 AM


پنج‌شنبه 01 ژانویه 2009 - 12 دی 1387

صدا وسیما چندین روز است بخش ابتدایی این مصاحبه را ‍پخش می کند و قسمت آخر آن را که دختر مصیت دیده حماس را مسئول جنگ و کشته شدن خواهرش میداند , سانسور می کند



Looking for the perfect gift? Give the gift of Flickr!

__._,_.___
This is a non-political list.
Recent Activity
Visit Your Group
Y! Messenger

Want a quick chat?

Chat over IM with

group members.

10 Day Club

on Yahoo! Groups

Share the benefits

of a high fiber diet.

Yahoo! Groups

Going Green Zone

Resources for a greener planet.

Resources for a greener you.

.

__,_._,___

هیچ نظری موجود نیست:

بايگانی وبلاگ