کتاب های فارسی - آرشیو این وبلاگ در پایین صفحه قرار دارد

stat code

stat code

۱۳۸۹ اسفند ۱۷, سه‌شنبه

[farsibooks] بهاییان مدافع حقوق تمام ایرانیان هستند

 

سه‌شنبه, مارس ۸, ۲۰۱۱

بهاییان مدافع حقوق تمام ایرانیان هستند


فریدا واحدی در گفتگو با ایران گلوبال

بهاییان مدافع حقوق تمام ایرانیان هستند

خانم فریدا واحدی از مدیران ایرانی جامعه بهایی هند میباشند. مدت زیادی بود که در صدد مصاحبه با ایشان در زمینه دیدگاههای ایشان و جامعه بهایی درباره مسائل مختلف ایران بودم که بنا بر مشغله کاری ایشان و مسافرتهای زیاد و محدودیت زمانی خودم این مهم به تعویق می افتاد. روز گذشته گفتگویی با ایشان در ساختمان لوتوس , در زمینه حبس مدیران جامعه بهایی در ایران , وضعیت بهاییان در ایران و مسائل روز ایران از نگاه بهاییان داشتیم ..

خانم فریدا واحدی از مدیران ایرانی جامعه بهایی هند میباشند.
مدت زیادی بود که در صدد مصاحبه با ایشان در زمینه دیدگاههای ایشان و جامعه بهایی درباره مسائل مختلف ایران بودم که بنا بر مشغله کاری ایشان و مسافرتهای زیاد و محدودیت زمانی خودم این مهم به تعویق می افتاد.
روز گذشته طبق قرار قبلی و علیرغم مشکلات نرم افزاری که روز قبل برایمان ایجاد شده بود ؛ به ساختمان لوتوس رفته و گفتگویی را با ایشان ترتیب دادیم که به علت پاره ای مشکلات ؛ صحبتهای جالب ایشان با ضعف فنی برای ضبط ؛ از کیفیت فنی بالایی برخوردار نشد.
با اینحال صحبتهای پرمحتوای ایشان موجب شد که از کیفیت پایین فنی چشم پوشی و طبق فیلم های زیر به انتشار این مصاحبه برای مخاطبین محترم پرداختم.
توضیحاتی درباره ساختمان لوتوس :
معبد بهاييان که با نام لوتوس شناخته می شود زمينی به وسعت 10هکتار درسال 1953 ميلادي از دولت هند خريداري شده و ساختمان آن که به شکل گل نيلوفر است در سال 1986 افتتاح شده است.
اين ساختمان شامل 9 استخر 27 گلبرگ سفيد بتوني به قطر 70 متر و ارتفاع 34 متر با سنگ هاي مرمر سفيد يوناني توسط معماري ايراني با نام فريبرز صهبا متولد مشهد احداث شده است .
بنا بر گفته مدیران جامعه بهایی هند , آيين بهايي بيش از 2ميليون نفر پيرو داشته و اين معبد يکي از پرجاذبه ترين معابد بهاييان در جهان است و در آينده در اطراف اين بنا موسساتي به منظور خدمت به نوع بشر از قبيل مدرسه، کتابخانه، بيمارستان، پرورشگاه و خانه سالمندان تاسيس مي‌شود.
گفتگو با خانم فریدا واحدی در ساختمان زیبا و باشکوه لوتوس , در زمینه حبس مدیران جامعه بهایی در ایران , مسائل روز ایران را در ویدئو زیر میبینید.
1
2
انتشار هر نوشتاری یا برنامه ای در ایران گلوبال در راستای باور و احترام به آزادی اندیشه و بیان و گردش آزاد آن است و لزوما تائیدی بر محتوا و مضمون آن نیست
.
.
تهیه : ونداد اولادعظیمی

__._,_.___
Recent Activity:
This is a non-political list.
.

__,_._,___

هیچ نظری موجود نیست:

بايگانی وبلاگ